2026-06-17 07:05:02
Krzysztof
Stanowczo ODRADZAM zakup w tym sklepie. Sam zakup przeszedł sprawnie. Zakupiłem dwa pojazdy za ponad 3000 zł każdy. Po dwóch miesiącach w jednym z nich silnik zaczął nieprawidłowo pracować. Sklep skierował pojazd na serwis. Pojazd wrócił z serwisu z nadal źle pracującym silnikiem, dodatkowo serwis złamał pałąk przy pojeździe i to ja muszę udowadniać, że pałąku ja nie złamałem. Serwis podjął się naprawy tego pałąka co wyszło jeszcze gorzej. Sklep CAŁKOWICIE umywa się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za silnik, jak i pałąk. Klient zostaje sam z problemem.
Przy jakiejkolwiek naprawie od razu zalecam zachować wszelkie kroki prawne, nic nie dogadywać na telefon, tylko oficjalnymi ścieżkami. Aktualnie walczę ze sklepem wraz z rzecznikiem praw konsumenta.