Napisz opinię


0 / 30

Twoja ocena skala 1-5

0 / 1000
Dodaj opinię
Napisz recenzję Aliexpress

Aliexpress Opinie 2.0 (16)

969 West Wen Yi Road
311121
Hangzhou
(+86) 571-8502-2088
opinie Aliexpress
2.0
16
Opinii

Niedobrze

1 / 5
2020-01-15 11:52:08
Łukasz
WIELKI NEGATYW dla Aliexpress To wielka maszynka do oszukiwania ludzi na całym świecie. Nie wiem o co chodzi ale coraz więcej osób ma dokładnie takie same doświadczenia. Wygląda to na tzw:tolerowane oszustwo. Prawdopodobnie nowy rodzaj oszustw (wyciągania pieniędzy) z tym ze tutaj na wielką skalę i w rzeczywistości gdzie jedni są nietykalni, a drudzy (niezależni) ścigani.przez Policję w Chinach. Jak należysz do śmietanki sprzedawców Aliexress i płacisz więcej, nie protestujesz masz ochronę. Jak tylko zechcesz zaprotestować przez praktykami, oszustwami masz przechlapane. Po raz kolejny się przekonaliśmy. Jak kupujesz coś do 5 dolarów $ ok, przyjdzie pocztą. Jak kupisz nagle coś za więcej 100-10 00$ będziesz miał kłopoty, stracisz finalnie pieniądze, a Alexpress będzie miała cię w tyłku. Na terenie Chin możesz sobie zgłaszać.Jak Sprzedawca ma układ Policja nie będzie ścigała. Chiny to jedna wielka rzeźnia oszustów.. I możesz sobie pisać do ambasady Chin lub zgłaszać bezpośrednio w Chinach. Mają cię (obcokrajowca) w pupie.. I jeszcze jedno. Jak ktoś myśli że w Chinach jest zamordyzm to się bardzo myli. To jedne wielki bałagan (bu-del) jak w komunie. Jedni mają się jak pączki, inni siedzą za piśnięcie słowem. Aliexpress _NEGATYW !!!!
5 / 5
2020-01-13 15:26:56
Bogusław
Bo na ali to trzeba umieć kupować. Jest spoko, jeśli sprawdzisz sprzedawcę, czy nie ściema jakaś z jednym produktem i 0 zamówieniami. Jeśli ktoś jest świadomy, to może zrobić fajne zakupy i taniej niż u nas. Polecam
1 / 5
2020-01-07 20:15:06
Romuald
Klientka od dłuższego czasu. Do tej pory były to rzeczy bez większej wartości materialnej. Teraz jednak po zapłacie za 2 artykuły zmienilam konto. Okazuje się ze nie ma możliwości zwrotu na nowe konto. Zasłaniają się jakimiś numerami, które rzekomo można podać staremu bankowii do przelewu. Kłamstwo. Bank odmówił i pieniądze zostaną zwrócone nadawcy. Sprzedawca oddał moje pieniądze AliExpress ale Ali po otrzymaniu przelewu zwrotnego ich już mi nie odeśle. Agenci Ali mówią, że nie ma ŻADNEGO kontakt by wyskalować problem. Nie ma maila do managementu. Nic się nie da zrobić. Tak Ali zarabia. Trzymajcie się z daleka!! Rzeczy za 5zł ok ale NIGDY NIE KUPUJCIE NIC WARTOŚCIOWEGO- STRACICIE TE PIENIĄDZE.
1 / 5
2020-01-02 14:39:35
Marek
Nie będę komentował jakości sprzedawanych towarów, bo nie miałem okazji zapoznać się z nimi. Zamówiłem tytułem próby drobną rzecz, mianowicie czytnik dowodów osobistych RFID Reader USB . Czekam na to już od października, a mamy styczeń. Otwarłem tzw. spór, ale to tylko pic. W międzyczasie moje zamówienie otrzymało status "zakończone" w opcji śledzenia przesyłki. Ostrzegam potencjalnych klientów tego sklepu przed inwestowaniem w zakup większych pieniędzy. Niestety to nie jest jeszcze poziom naszego cywilizowanego świata. Tam rynek działa inaczej.
1 / 5
2019-12-03 16:27:00
Przemysław
Witam Gdyby komuś zachciało się kupić pendriv'y u przyjaciół chińczyków, to odradzam firmę "Microdrive". Fleshe poza tym, że wyglądają ładnie i zgrabnie, to są jednorazowego użytku. Przy kopiowaniu na penka 64 GB, w połowie pojemności prędkość spadła do kilkudziesięciu bajtów, a po ponownym podłączeniu przestał być widoczny i tak mu pozostało..
1 / 5
2019-11-07 13:51:08
Tomasz
kondensator audio car Mianem dodania: Kupiłem na aliexpres kondensator audio 3 farad przesyłka doszła uszkodzona.Posiadam protokół zniszczenia.Mimo wielu róznych prób rozwiązania problemu z (aliexpres, sklepem: go-go 1998) straciłem około 200PLn. Idąc za wskazówkami aliexpress ,w procesie zwrotu zawsze będzie na Twoją niekorzyść. Gdy dobrniesz do momentu Return & Refund aliexpres napisze :ze zwrot będzie nie wcałości bo:carency,bankowa marza etc. Nigdy zakupów przez Aliexpress!!!!
1 / 5
2019-11-01 17:42:10
Kajetan
Kupiłem na aliexpres kondensator audio 3 farad przesyłka doszła uszkodzona.Posiadam protokół zniszczenia.Mimo elu prób moich wirozwiązania problemu z (aliexpres,selerem: go-go 1998) straciłem około 200PLn. nigdy zakupów przez Aliexpres
1 / 5
2019-02-14 09:22:01
Liwia
Totalna lipa. Nie polecam. Może do zakupu jakichś pierdółek za 2$ jest ok bo w razie problemów strata niewielka. Jednak przestrzegam przed kupnem droższych rzeczy bo w przypadku problemów z zakupionym towarem okazuje się, że ochrona kupującego nie działa! W poprzednich latach nie było problemów z odzyskaniem pieniędzy- zakładało się spór i przeważnie pieniądze wracały. Ale uwaga!! - ostatnio to się zmieniło. Aliexpress rozstrzyga spory na korzysc sprzedawcy. W ten sposób kazano mi odesłać zepsuty towar do chin i wtedy zwrócą mi pieniądze. Brzmi jak żart, tym bardziej, że kupiony przeze mnie produkt zawierał wbudowaną baterię w związku z czym wysyłka kosztowałaby tyle samo co sam produkt. Poza tym jaka jeszt szansa, ze sprzedawca po otrzymaniu przesyłki grzecznie odda pieniądze,? Pewnie żadna. ZASTANÓWCIE SIĘ DWA RAZY ZANIM COŚ TAM ZAMÓWICIE.
4 / 5
2018-12-22 11:03:36
Władysław
Dziwią mnie tutejsze negatywne opinie. Jeśli ktoś kupując - mówiąc kolokwialnie - chińskie podróby oczekuje produktów luksusowych po symbolicznej cenie, to fakt, nie ten adres. Na Aliexpress można kupić bardzo tanio, jednak są to produkty w znacznej mierze "zamiennikowe" (żeby nie powiedzieć podróby) np dla zegarków, telefonów itp. Ogólnie nie polecam kupowania "drogiej" elektroniki, ponieważ można się potem zdziwić.. Natomiast tanie drobiazgi czy różnej maści akcesoria - uważam że są w porządku. Absurdem jest, jeśli ktoś (jak mój poprzednik) kupuje szkiełko na telefon z Chin (np za 2zł) - które dostaje po miesiącu, w dodatku połamane i wylewa żale: "bo oszuści.." Szkiełko, choćby było zapakowane w betonową kopertę - ma do przejechania pół świata. Raczej bardzo prawdopodobnym jest, że w tym czasie paczka komuś upadnie, w coś uderzy i pomimo braku uszkodzenia pudełka - delikatne szkiełko wewnątrz pęknie. Pretensje można mieć do siebie, że się pożałowało 10zł i wizyty w stacjonarnym sklepie z takimi akcesoriami.
1 / 5
2018-07-19 18:12:49
Beniamin
Na Aliexpres można faktycznie wiele zaoczędzić oraz kupić rzeczy , których w Polsce nie można dostać. Jednak przestrzegam wszystkich , którzy maja ochotę na wyroby ze skóry ! W Chinach pojęcie "prawdziwa skóra" oznacza skórę mieloną i za pomocą łaczników chemicznych spajaną i prasowaną albo wogóle wykonaną z róznych mieszanek PU i PE. Faktura takiej skóry do złudzenia przypomina naturalną. Praktycznie wszystkie wyroby nazywane "wykonane ze skóry" to lepsza lub gorsza imitacja ! (kupowałem torby "ze skóry", buty i etui na telefon - wszystko do bani... ). W razie reklamacji sprtzedawca udaje "głupa" a serwis Aliexpres reklamacje odrzuca !

Rzetelne opinie o Aliexpress