2026-06-10 12:48:47
Andrzej
Niestety moje doświadczenie z
tạ firmą było bardzo
rozczarowujące. Zakupiliśmy
inhalator, jednak po konsultacji
lekarskiej okazało się, że
inhalacje nie będą potrzebne
Jeszcze tego samego dnia
produkt został odesłany w
oryginalnym, nienaruszonym
opakowaniu. Karton nie został
nawet otwarty, a urządzenie nie
było w żaden sposób używan Mimo to firma stwierdziła, że
inhalator nosi ślady
użytkowania, co nie było zgodne
z rzeczywistością. W efekcie
odmówiono nam zwrotu, a cata
sytuacja pozostawiła bardzo
nieprzyjemne wrażenie. Klienci
powinni mieć świadomość, že w
przypadku zwrotów mogą
napotkać podobne problemy,.
Zdecydowanie nie jest to poziom
obsługi, którego oczekuję od
profesjonalnej firmy.