2026-05-22 04:15:39
Grzegorz
Totalna porażka, brak odpowiedzialności za zamówienie i za dostarczenie mebli. Unikać jak ognia, jeśli się chce mieć solidne meble i spokojną głowę. Aż warto przeczytać Regulamin firmy, w której bez ogródek jest klauzula, że Beliani nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek niezgodności z terminem dostawy... Humor potrafią zepsuć na na maxa. Jestem niestety jak gość z ich reklamy - spieczony na słońcu czekając na ich meble! Proponuję zmianę hasła reklamowego: Beliani - do bani.