Napisz opinię


0 / 30

Twoja ocena skala 1-5

0 / 1000
Dodaj opinię
Napisz recenzję Kraftmann

Kraftmann 4.9 (606)

Kabrioletu 4
03-117
Warszawa
223987332
opinie Kraftmann
4.9
606
Opinii

Doskonale

1 / 5
2021-04-22 07:09:20
Mtty
Jeden z naszych klientów skorzystał z usług firmy Kraftmann. Zaraz po instalacji ekrnau stwierdził, że ten jest krzywy. Co stwierdzili technicy? Każdy ekran się krzywi po czasie, ten został już specjalnie skrzywiony od nowości, żeby bardziej się nie skrzywił. Sprawa miała swój finał w sądzie.
5 / 5
2019-10-24 11:39:37
Bogusław
Jak najbardziej polecam producenta wszystko na czas wysłane i zgodnie z zamówieniem.
1 / 5
2019-06-09 20:17:20
Natalia
Omijać szerokim łukiem. Ekrany produkcyjne tej firmy to koszmar. Zwabiony atrakcyjną ceną można się skusić ale produkt w żadnym wypadku nie jest porównywalny z obietnicami z opisów i maili. Rura jest stalowa i rdzewieje, silnik to podróbka Somfy, który jest głośny i trzeszczy, malowane płótno śmierdzi w całym domu... Projektory w zaniżonych cenach, których w rzeczywistości nie posiadają i oferują dużo droższe... Zwabiają tak klientów.
5 / 5
2018-09-25 12:57:10
Roksana
Zamówiłam w zeszłym tygodniu projektor. Doszedł wczoraj tak jak mi to zapowiedziano. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z transakcji w tym sklepie i będę go polecać wszystkim.
1 / 5
2017-08-23 15:46:50
Wiktor
Rzadko zamieszczam opinie w internecie ale w tym wypadku nie mam innego wyjścia. Chciałbym wszystkim szczerze odradzić zakup urządzeń lub korzystanie z usług firm Kraftmann. Pod koniec 2014 roku zakupiłem od firmy Kraftmann windę pod rzutnik oraz ekran pod zabudowę. Po ok 2,5 roku winda uległa uszkodzeniu. Pękła jedna z dwóch linek podtrzymujących spód windy oraz rzutnik. Obie części o mały włos nie urwały się kompletnie i nie spadły na głowe moich znajomych. Opisałem całą sytaucje w mailu. Po kilku dniowej wmianie mailowej otrzymałem informacje od Pana Cezarego (właściciela firmy) "proszę nadać windę". Jako, że miałem niedaleko osobiście zawiozłem urządzenie do ich zakładu na Modlińskiej. Pan z serwisu przyjął paczkę oraz poinformował mnie, że zadzwonią do mnie za 2-3 dni i poinformują o sytuacji. Zaraz po powrocie do domu zadzwonił do mnie Pan Cezary z informacją, że muszę przyjechać do nich raz jeszcze, ponieważ "mogą otworzyć paczkę jedynie w mojej obecności". Całość brzmiała tak absurdalnie, że nie bardzo widziałem co zrobić. Pan Cezary twierdził, że takie ma procedury u siebie w firmie i że nie ma wyjśćia, muszę przyjechać. Na moje pytanie: "Jakbym był z Poznania i wysłał paczkę kurierem (tak jak sam napisał w mailu) to czy też, musiałbym przyjechać osobiście aby przy mnie paczka została odpakowana?" otrzymałem odpowiedź: "Dokładnie tak". Moje argumenty, że byłem u nich godzinę temu i że sam Pan Cezary, napisał mi w mailu aby wysłał urządzenie na nic się zdały. Przy ponownej wizycie w zakładzie na Modlińskiej, paczka została rozpakowana i naprawa wyceniona na "grosze" 30-50PLN. (w końcu chodziło o wymianę linki) Otrzymałem również informacje, że w cenie otrzymam brakującego pilota oraz zestaw śrub. Kilka dni później otrzymałem informacje, że produkt jest gotowy do odbioru. Przy kolejnej wizycie na Modlińskiej okazało się, że naprawa będzie kosztowała jednak ponad 300 PLN. Na miejscu rozpakowałem na szczęście urządzenie, dzięki czemu okazało się że brakuje nie tylko obiecanego pilota, ale również płyty maskującej do sufitu, która była przeze mnie dostarczona. W skrócie żenada i partactwo. Moja przygoda z firmą Kraftmann jest zakończona: - produkty tej firmy psują się zaraz po zakończeniu gwarancji - pracownicy są nie słowni - właścicel firmy najwidoczniej ma w zwyczaju bezczelnie kłamać Szczerze odradzam korzystanie z usług i produktów tej firmy.
1 / 5
2016-03-15 16:07:07
Rafał
Firma wprowadza celowo w błąd publikując na swojej stronie produkty konkurencyjnych firm w zaniżonych cenach aby po skontaktowaniu się z klientem sprzedać swój towar o "różnej " jakości, jeśli klient nie zrezygnuje z chęci zakupu wybranego przez siebie produktu otrzyma odpowiedź, że towar jest uszkodzony (dlatego tak niska cena , lub wykpią się pomyłką) jak było w moim przypadku.
1 / 5
2016-02-21 14:23:17
Edward
To zwykla banda oszustow! Kupilem ekran po bardzo promocyjnej cenie ale okazalo sie nagle ze ekran jest popsuty i mi go nie sprzedadza. W jego miejsce moga zaproponowac badziewie za trzy razy wieksza cene... Wystarczy zobaczy oferty na ich stronie i cala mase dziwnych cen.. Niestety to wszystko sciema. NIE POLECAM!
1 / 5
2015-07-13 16:17:11
Danuta
UWAGA - radzę omijać z daleka. Zamówiony ekran niestety nie działa. to jeszcze nie jest problemem - natomiast podejście firmy do uznania reklamacji - i owszem. Od trzech tygodni czekam na jakiekolwiek informacje dotyczące odbioru ekranu przez kuriera - bez efektu pomimo maili i telefonów... Nie znoszę tego - ale nie odpuszczę i sprawa skończy się w sądzie...
1 / 5
2015-02-18 12:50:20
Roma
Jestem oburzona tym, jakie podejście do klienta ma firma KRAFTMANN. Jest ono mało profesjonalne, mówiąc bardzo delikatnie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak grubiańskim i nieuprzejmym traktowaniem klienta. To, co mnie spotkało podczas domagania się, bo tylko tak to mogę określić, o produkt, na który czekałam od 3 tygodni jest niewiarygodne! Kilku pracowników zwodziło mnie - kłamstwami, iż produkt został już do mnie wysłany, jak się później okazało, była to kompletna bzdura! Kiedy próbowałam wyjaśnić całą zaistniałą sytuację telefonicznie, pracownicy po prostu rozłączali się podczas rozmowy. To jeszcze nie wszystko: pewien pan X, z którym rozmawiałam "dał mi wykład" związany z tym CO JA WŁAŚCIWIE OD NICH CHCĘ?! Natomiast niejaka Pani H. po 3 tygodniach uspokajała słowami "...spokojniutko, spokojniutko". Dopiero po napisaniu e-maila do firmy KRAFTMANN z informacją, iż jeśli nie otrzymam zwrotu gotówki za zamówiony produkt to pojawię się w siedzibie firmy osobiście wraz z policją, nagle, zainteresowano się moim zamówieniem. Żenada! Co więcej, ekran, który otrzymałam jest uszkodzony. Nie mieści mi się to w głowie! Nigdy więcej nie skorzystam z usług firmy KRAFTMANN, a Państwu radzę zastanowić się nad tym czy warto "psuć" sobie nerwy. Jestem oburzona! Nie mam nic więcej do dodania.
2 / 5
2015-01-13 15:52:08
Wiesław
Od piętnastu lat robię zakupy przez internet ale takiego chamstwa i bezczelności jeszcze nie spotkałem. Wysłałem do ww. "sklepu" zapytanie czy posiadają w magazynie konkretny model uchwytu do telewizora? Podając oczywiście model, typ i cenę. Jeśli nie ma w magazynie interesującego mnie modelu to jaki byłby czas oczekiwania? Dodaję, że na stronie "sklepu" przy tym uchwycie widnieje informacja, iż jest on dostępny i wysyłka w ciągu 24 godzin. Odpowiedź otrzymałem błyskawicznie w postaci 20 linków do uchwytów uszeregowanych w odległości od ściany ??? Gdzie ja takiego pytania nie zadałem. Zero informacji czy są to uchwyty dostępne czy co? Nic! Oczywiście nic na temat moich pytań. Więc dzwonię do tego "sklepu". Jakiś "bardzo miły Pan" poinformował mnie, że tak te linki to są aktualnie dostępne u nich uchwyty. Zapytałem więc dlaczego nie napisano tego w mailu i w takim razie kiedy uchwyt będzie dostępny? Usłyszałem , iż uchwytu nie będzie a oni nie mają czasu na weryfikowanie tego co mają w magazynie. Nie zdążyłem zadać kolejnego potania, bo "bardzo miły Pan" błyskawicznie powiedział do widzenia i się rozłączył. To jest ten rzekomo największy wybór, szybka dostawa i świetna obsługa. Życzę powodzenia innym kupującym w tym istniejący na rynku 10 lat "sklepie". Jak to możliwe ?

Rzetelne opinie o Kraftmann