Napisz opinię


0 / 30

Twoja ocena skala 1-5

0 / 1000
Dodaj opinię
Napisz recenzję OFFICINA 66

OFFICINA 66 Opinie 3.2 (11)

Wojska Polskiego 8/14
62-060
Stęszew
508390521
opinie OFFICINA 66
3.2
11
Opinii

Umiarkowanie

5 / 5
2026-06-12 12:59:02
Tomasz
Zamówienie z OFFICINA 66 jak zawsze na najwyższym poziomie. Zakupiłam bronzowy torba podróżna skorzana w rozmiarze dużym i średnim i jestem bardzo zadowolone – produkty są w pełni zgodne z opisem, solidnie wykonane i prezentują się naprawdę elegancko. Jakość wykonania to najwyższa klasa. Zdecydowanie kolejny udany zakup.
5 / 5
2026-06-05 16:45:50
Anna
Polecam zakupy w tym sklepie. Stan przesyłki po prostu znakomity. Jestem pod dużym wrażeniem jakości torebki, detali i ogólnie jej funkcjonalności. Ten zakup był strzałem w dziesiątkę, budzi zachwyt wśród otoczenia.
5 / 5
2026-05-27 12:07:27
Barbara
Estremamente soddisfatta per l'acquisto di due sedie da regista in pelle. La struttura in legno e' solida, la pelle e' morbida e piacevole al tatto e le cuciture sono molto curate. Consegna rapida. Le consiglio caldamente!
5 / 5
2026-05-19 13:49:38
Danuta
Plecak jest prześliczny, kolor brązowy w rzeczywistości jaśniejszy niż na zdj. Ale dla mnie jest to tylko na plus. Posiadam plecak z pięknie wytłoczonymi inicjałami z przodu. Plecak wykonany z dbałością o każdy szczegół. Zależało mi na plecaku ze skóry garbowanej roślinnie. Pięknie pachnie skórą. Bardzo polecam
5 / 5
2026-05-18 12:39:00
Rossana
Cartella artigianale di alta qualità. Altrettanto Il servizio offerto post acquisto. Grazie
5 / 5
2026-05-13 12:07:19
Marcin
Nerka jest ok. Estetycznie wykonana dla mnie najważniejsze że w całości ze skóry łącznie ze skórzanym paskiem. Mam tylko jedną uwagę: przednia kieszonka mogłaby być większa tak żeby mogla zmieścić telefon. Pozdrawiam
1 / 5
2025-06-06 10:57:48
Wojciech Marzec
Brak towaru, brak kontaktu.
1 / 5
2024-05-24 02:00:54
Aga Zaręba
Update: Po ponad roku otrzymałam zwrot pieniędzy.
1 / 5
2024-03-05 07:16:54
Aga
Od 19 kwietnia 2023 r. nie otrzymałam torby ani pieniędzy. Sprawa zgłoszona na policję.
1 / 5
2023-09-21 16:21:28
Barbara
To będzie opinia najkrótsza z możliwych - OSZUST!
1 / 5
2023-06-02 02:40:45
roman
sklep który nie realizuje zamówień,zwrot pieniedzy tylko sądownie,omijac z daleka

Rzetelne opinie o OFFICINA 66