Napisz opinię


0 / 30

Twoja ocena skala 1-5

0 / 1000
Dodaj opinię
Napisz recenzję Pietrowe.pl

Pietrowe.pl Opinie 1.9 (146)

Złota 51
05-090
Podolszyn Nowy
732080882
opinie Pietrowe.pl
1.9
146
Opinii

Niedobrze

5 / 5
2026-06-14 08:57:57
Polecam
Pozdrawiam kierowcę Mateusza dziękuję za szybką i konkretną dostawę z montażem- dzieci Pana polubiły
5 / 5
2026-06-12 04:41:06
Mateusz
Przepraszam za poprzedni komentarz, nie odbierałem telefonu gdy firma chciała dostarczyć łóżko w 1 terminie, wysłali email i sms z prośbą o kontakt. Wyjaśnione.
1 / 5
2026-06-10 15:47:30
Mateusz
Zdecydowanie nie polecam. Pełen brak profesjonalizmu i mijanie się z prawdą. Łóżko zamówione 4 kwietnia miało zostać wysłane do 10 maja. Do dzisiaj nie otrzymałem zamówienia. Obsługa nie potrafi podać konkretnej daty dostawy. Co gorsza, zamiast rozwiązać problem, firma zablokowała mnie na swoim profilu na Facebooku, gdy napisałem prawdę o ich opóźnieniach. Przestrzegam innych przed zakupami w tym sklepie.
5 / 5
2026-06-10 13:12:35
Przemysław
Polecam. Rzetelna firma. Łóżko nie trzeszczy
5 / 5
2026-05-19 12:34:44
Aniela
Bardzo sprawna realizacja, łóżeczko nie trzeszczy, solidna piękna Polska produkcja!
5 / 5
2026-05-11 17:52:15
Natalia
Polecam z całego serduszka, oby więcej takich firm <3 <3
5 / 5
2026-04-30 17:56:13
Polecam
Polecam wszystko ok
5 / 5
2026-04-23 14:10:22
Marek
Super firma, łóżko bardzo solidne, córeczki wniebowzięte :D kierowca wniósł zamontował posprzątał, a na koniec nas jeszcze zapytał czy jesteśmy zadowoleni! :D POLECAM!!!
1 / 5
2026-04-16 06:36:37
Łukasz
Złożyliśmy zamówienie z jasno określonym maksymalnym terminem realizacji, który został znacznie przekroczony. Co istotne, chodzi o łóżko dla dziecka, dlatego oczekiwaliśmy odpowiedzialnego i rzetelnego podejścia. Od dłuższego czasu regularnie kontaktujemy się z infolinią. Zamiast konkretów otrzymywaliśmy wciąż zmieniające się zapewnienia, że dostawa będzie: „za kilka dni”, „przed Wielkanocą”, „tuż po świętach”, „praktycznie gotowa”, „na pewno w przyszłym tygodniu”. Żadna z tych deklaracji nie została dotrzymana. Dodatkowo osoba kontaktowa twierdziła, że wysyłała do nas maile i że była komunikacja w sprawie transportu, czego faktycznie nie było — nie otrzymaliśmy żadnych wiadomości ani ustaleń. Zwracanie na to uwagi spotykało się jedynie z udawanym zdziwieniem. Firma od dawna dysponuje naszymi pieniędzmi, a my pozostajemy bez towaru i bez rzetelnej informacji. W przypadku produktu dla dziecka takie traktowanie klienta jest szczególnie nieakceptowalne. Zdecydowanie nie polecamy.
5 / 5
2026-04-14 16:02:05
Jebfbejs
5/5 polecam dzieci i żona zadowolona to najwazniejsze… żona kazala opinie wystawic….. i tak tego nikt nie czyta
1 / 5
2026-04-13 11:37:16
LNov
Terrible experience. Definitely avoid ordering from this company. Even after 9 weeks, the beds were stille not delivered. The company always promissed to deliver the order but it has never happend. Communication possible only chaoticaly by chat, no reaction to email, calls blocked after 10 mimutes. Lack of communication about repeated cancelled deliveries.
5 / 5
2026-04-08 09:59:56
Marek
Polecam :D Paweł Monter bardzo sprawny i szybki monter pięknie zamontował bez żadnych uszkodzeń
4 / 5
2026-02-23 17:30:00
Arek
Polecam łóżko Mateusz, dobrze zabudowany, wszystko równo estetycznie elegancko. 4/5 ponieważ dostawa odbyła się o godzinie 20….
5 / 5
2026-02-10 16:38:44
Bartek
Polecam bardzo solidne łóżko, mam pozytywną opinie, szybka dostawa, montaż. NO i jakość naprawdę polecam nic nie skrzypi nie kiwa się. jest TOP
5 / 5
2026-02-10 13:46:15
Klient
Polecam, wszystko bez zarzutu, ten czas oczekiwania tylko do dopracowania jeszcze.
5 / 5
2026-02-05 04:33:53
Joanna
Wszystko ok polecam montaż intuicyjny(montowałam sama), konstrukcja (łóżko Mateusz) jest bardzo solidna, wykończenie na biało też bez zarzutów. Mogliby tylko pomyśleć o zaślepkach żeby były w zestawie bo dokupowałam sama - tłumaczyli się że zaślepki może dziecko połknąć
5 / 5
2026-02-04 15:40:42
Marek
Łóżko super solidne i warte każdej złotówki wydanej. Grube dechy, montaż nie na żadne plasticzki, tylko metalowe śruby tak jak trzeba. 5/5! polecam każdemu rodzicowi który ma silnych chłopców :D
3 / 5
2025-12-13 09:25:48
Wojtek
Długi czas realizacji zamówienia ale łóżko samo w sobie bardzo dobrze zrobione, wszystkie czesci idealnie spasowane i jest bardzo stabilne i wygląda na trwałe. Kontakt mailowy kiepski a z telefonicznym dużo lepiej odpowiedzi jasne i konkretne owszem na lini czasami trzeba bylo cierlpiwie poczekać nawet 15min. Jak ktoś ma czas i jest cierpliwy to polecam.
1 / 5
2025-11-29 04:18:56
Marta
Zdecydowanie nikomu nie polecam! Czekamy na zamowienie od ponad 3 miesięcy, każdy pyta dlaczego tak długo? A bo firma jeśli już odpowiada wskazuje terminy (żaden niedotrzymany), a łóżko bardzo nam się spodobało na stronie. Na infolinię udało się dodzwonić raz, na fb zdarzały się odpowiedzi - nie mające nic wspolnego z prawdą. Dziś dostawca rzekomo u nas był, godzinę przed czasem, zadzwonił rzekomo raz do drzwi i nikt nie słyszał a 40 minut później był 100 km od nas. Łóżka oczywiście nie mamy. Bardzo, bardzo rozczarowani jesteśmy, sprawę będziemy już pewnie prawnie wyjaśniać. Nie pakujcie się Państwo w takie problemy.
1 / 5
2025-11-25 21:08:05
Paulina
Dla mnie nawet jeden to za dużo jeśli chodzi o ocenę tego sklepu. Na łóżko czekamy dwa miesiące, od tygodnia piszemy żeby dowiedzieć się kiedy dokładnie wyślą nasze zamówienie, ale jesteśmy zbywani. Jeśli nie chcecie być mocno zawiedzeni nie zamawiajcie tutaj nic, bo to tylko gwarantuje złość i nerwy....

Rzetelne opinie o Pietrowe.pl